قفسه بندی

در هنگام چیدمان قفسه های فروشگاه وسایل بر روی قفسه ها نیز نهایت دقت را داشته باشید که برای قفسه های سبک وزن از اقلام سبک استفاده کنید چرا که در غیر این صورت قفسه تحمل بار بیشتر را نخواهد داشت و ممکن است مشکلات ناگواری را برای شما به وجود بیاورد. انتخاب جذاب ترین رنگ نیز در طراحی و ساخت قفسه بندی سوپر مارکتی بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که این امر سبب می شود توجه مشتریان جلب شده و تاثیر مثبتی را در خرید آن ها داشته باشد.

نوع قفسه

نوع کالاهایی که در فروشگاه به مشتریان عرضه می‌کنید، تاثیر مستقیمی بر نوع قفسه بندی که برای فروشگاه انتخاب می ‌نید دارد. به عنوان مثال، هنگام استفاده از قفسه‌های چوبی توصیه نمی‌شود کالاهایی را با لبه تیز و برنده، خشن یا بیرون زده روی قفسه قرار دهید؛ زیرا این امر می‌‎تواند باعث ایجاد خراش و آسیب رساندن به قفسه فروشگاه شود. بطور کلی قبل از انتخاب نوع قفسه فروشگاهی، برنامه ریزی کرده و همه جوانب را در نظر بگیرید

توجه فرمایید که

در مواردی دیده شده که صاحبان کسب و کار به دلیل عدم توجه به موضوع تاریخ انقضای کالا، موجب ایجاد مسمومیت برای مصرف‌کننده شده اند. برای جلوگیری از این جریان باید دقت فرمایید که محصولاتی را که تاریخ انقضای کمتری دارد در ردیف‌های جلو قرارداده شود تا در چیدمان مجدد کالا مدیریتی اعمال شود تا تاریخ انقضای کالاهایی که نزدیک‌تر است تمام نشود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
قفسه بندی فروشگاهی و انباری-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه ام دو شلف، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع قفسه فروشگاهی و انباری آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مجموعه ام دو شلف

Call Now Buttonتماس بگیرید