یخچال فریزر ویترینی \ تولید فریزر در طرح های مختلف

یخچال فریزر ویترینی ، محصولی است که به طور معمول در مغازه هایی همچون رستوران ها ، فست فود ها ، سوپر مارکت ها و … استفاده میشود . اکثر این مغازه ها از یخچال ایستاده کم مصرف استفاده میکنند تا علاوه بر اینکه در مصرف برق صرفه جویی کنند ، هزینه کمتری را نیز بپردازند . به طور معمول ، این یخچال ها از گاز آرگون برای خنک سازی استفاده میکنند . همچنین اکثر این یخچال ها ، دارای شیشه های سه جداره استاندارد هستند تا گاز آرگون به راحتی از آنها خارج نشوند . از انواع این یخچال ها میتوان به یخچال موتور سرخود ، یخچال ویترینی خوابیده ، یخچال صنعتی هیمالیا اشاره کرد که هر کدام قیمت خاص خود را دارند .

فروشندگان یخچال و فریزر فروشگاهی در کشور

فروشندگان یخچال و فریزر فروشگاهی در کشور امروزه با پیشرفت تکنولوژی در سراسر دنیا مشاهده می شود که در طراحی و ساخت انواع تجهیزات از جمله انواع ویترین یخچالی و فریزر های فروشگاهی نیز پیشرفت‌ هایی حاصل شده است. به طوری که این یخچال ها در انواع بسیار زیبا و جاداری طراحی می شود. با این وجود امکان خرید این تجهیزات بنا به سلیق و نیاز مشتریان به وجود آمده است. همچنین دقت داشته باشید که
استفاده از آن در فروشگاه‌ ها و هایپرمارکت ها علی رغم زیبایی، امکانات استفاده آسان
از محصولات را به مشتریان می دهد. از طرفی دقت داشته باشید فروشندگان یخچال و
فریزر فروشگاهی در کشور انواع مختلف این محصول را با مناسب ترین قیمت ارائه می کنند. با این تفاسیر فروش یخچال ویترینی در رشت و در دیگر شهر های کشور به گونه ای بوده که امکان خرید راحت را محیا نموده است.

فروشندگان یخچال و فریزر فروشگاهی در کشور

انواع یخچال فریزرهای فروشگاهی


انواع یخچال فریزرهای فروشگاهی یخچال فریزرهای صنعتی نیز همانند انواع یخچال فروشگاهی بوده تنها تفاوت آن این می باشد که ترموستات آن برای دمای پایین تر تنظیم می شود. در این بین یکی از پرکابردترین انواع فریزر های فروشگاهی، نوع صندقی آن می باشد. این محصول که از ده های قبل در ایران و جهان کاربرد داشته است، امروزه با شکل و شمایلی جدید تر و زیبا تر در بازار به فروش می سد. در این فریزر های پر قدرت از فن برای خنک کردن کمپرسور استفاده می شود. درب شیشه ای روی این یخچال فریزر ها به دو صورت صاف و محدب است. از طرفی لازم است بدانید که طرح انتخاب شده بر روی بدنه بسیار مقاوم این فریزر ها، بنا به خواسته مشتری انتخاب می شود.

انواع یخچال فریزرهای فروشگاهی

نماینده فروش یخچال ویترینی الکترو استیل


نماینده فروش یخچال ویترینی الکترو استیلالکترواستیل برند ایرانی تولیدکننده انواع یخچال های فروشگاهی واقع در شهر مقدس مشهد است. سابقه حضور الکترواستیل در حوزه ی تجهیزات به بیش از ۵۰ سال پیش بر میگردد.

فروشگاه های معتبر اینترنتی به عنوان نمایندگی الکترواستیل و در راستای حمایت از تولید ملی با عرضه بهترین قیمت فروش یخچال فروشگاهی، یخچال های ویترینی الکترواستیل و … سعی می کند هموطنان را به خرید کالای ایرانی ترغیب کند.الکترواستیل همگام با ارتقای کیفی محصول و عرضه یخچال های فروشگاهی توجه خاصی به تنوع در طراحی محصولاتش کرده است

نماینده فروش یخچال ویترینی الکترو استیل

عرضه مستقیم انواع یخچال های سوپری


عرضه مستقیم انواع یخچال های سوپریعرضه مستقیم انواع یخچال های سوپری از سوی شرکت های تولیدی و همچنین شرکت های بازرگانی که در کار واردات انواع یخچال های فروشگاهی می باشد، انجام می شود. این شرکت ها به دلیل این که دست واسطه ها را کوتاه کرده باشند، خود مستقیماً از راه های گوناگونی به ویژه شعبه های فروششان در بازارهای متفاوت شهرهای گوناگون، اقدام به عرضه محصولات خود می کنند. از طرف دیگر این مسئله باعث خشنودی خریداران نیز می شود؛ زیرا آن ها می توانند با هزینه ای کمتر، با کیفیت ترین نوع یخچال های فروشگاهی به ویژه سوپرمارکتی را تهیه کرده و از ان استفاده کنند.

1

  1. تولید یخچال فریزر در طرح های مختلف امروزه ، تولید کنندگان خوب و زیادی در زمینه تولید انواع یخچال فریزر به خصوص یخچال فریزر خوابیده فروشگاهی فعالیت میکنند که محصولات هر کدام از این تولید کنندگان ویژگی های خوب و منحصر به فرد خود را دارند. ممنون از سایت خوبتون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما