مرکز فروش سبد میوه عمده پلاستیکی

سبد میوه عمده در رنگ ها و سایز های گوناگون به فروش می رسد. جنس این سبد ها از مواد پلاستیکی و پلیمری است که استحکام و دوام زیادی دارند. این تجهیزات در سایز های مختلف که شامل اوزان گوناگون می شوند به کار برده می شوند.

مرکز فروش سبد میوه عمده پلاستیکی

خصوصیات انواع سبد های میوه پلاستیکی

خصوصیات انواع سبد های میوه پلاستیکی میوه ها و محصولات مختلف کشاورزی نیاز پس از جمع آوری از باغ ها و مزارع نیاز به بسته بندی و وسایلی دارند که عمل حمل و نقل و جا به جایی آنها به آسانی امکان پذیر باشد.

در این راستا انواع سبد میوه به این منظور تولید می شوند. کشاورزی آلمانی در سال 1967 تولید و استفاده از این وسایل را باب کرد و استفاده از آنها را جایگزین به کارگیری سبد های پلاستیکی نمود. سبک وزن بودن و استحکام بالا و همچنین حمل و نقل آسان از جمله مهمترین خصوصیات این کالا است که زمینه استفاده از آن را افزایش داده است. 

خصوصیات این گونه سبد ها موجب شده است که نه تنها در مورد محصولات کشاورزی بلکه برای سایر صنایع مانند صنعت دامداری، صنایع غذایی نیز قابلیت استفاده داشته باشد. فرایند تزریق پلاستیک مجموعه عملیاتی است که برای تولید و ساخت سبد میوه به کار برده می شود. 

طی این فرایند سبد مورد نظر از جهات مختلف مورد بررسی و طراحی قرار گرفته و پس از آن عملیات تولید انبوه در ظرفیت بالا صورت می گیرد. این فرایند عبارت است از:

  • طراحی ظاهری و شکل نهایی سبد
  • اندازه و سایز آن
  • وزن مخصوص، میزان استحکام کششی
  • استحکام ضربه
  • خواص گرمایی، انتخاب دستگاه تزریق از جهاتی مانند سرعت و سایز، وزن قطعه نهایی

مجموعه مراحل فوق از جمله گام هایی است که سبب خواهد شد سبد تولیدی از دوام و استحکام بالایی برخوردار بوده و برای کاربری های مختلف در بخش کشاورزی قابل استفاده باشد.

توزیع کننده سبد میوه عمده پلاستیکی

توزیع کننده سبد میوه عمده پلاستیکی سبد های پلاستیکی که در صنعت کشاورزی به کار برده می شوند یکی از ضروری ترین تجهیزات لازم برای این امر هستند که بدون آنها عملا نقل و انتقال و جابه جایی محصولات مختلف امکان پذیر نمی باشد. 

به کمک این سبد ها انواع میوه ها در سایز های مختلف چیده شده و به میادین میوه و تره بار ارسال می شود. از این رو توزیع سبد میوه در ابعاد و اشکال گوناگون توسط شبکه توزیع و پخش از جمله یکی از فعالیت هایی است که طبق سفارش های دریافتی انجام می گیرد.

در این شیوه هر مرکز بر اساس تعداد مورد نیاز خود به خرید این کالا از طریق سیستم پخش حاضر پرداخته و آن را در مکان مورد نظر تحویل می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما