مرکز خرید قفسه سوپرمارکت مدرن

قفسه سوپرمارکت مدرن، یک وسیله ی جدا کننده و مرتب کننده ی انواع مواد و انواع خوراکی ها، خشکبار ها حبوبات و… می باشد که باعث می گردد به اسانی آن ها را جا به جا نموده و در جای خود به صورت منظم گذاشت. در مرکز خرید قفسه، می توانید انواع قفسه ها را با سایز بندی های متفاوت در رنگ های خاص و زیبا و همچنین بسیار مدرن، مشاهده نمایید و بر طبق نیاز خود، آن ها را خریداری کنید. در این مراکز انواع متفاوت آن وجود دارد.

مرکز خرید قفسه سوپرمارکت مدرن

انواع قفسه سوپرمارکت مدرن

انواع قفسه سوپرمارکت مدرن در قدیم، نگه داری حبوبات وسایل ها و خشکبار ها برای مغازه داران بسیار مشکل بود و وسایل ها را به سختی می توان چید و فضای بسیار زیادی در بر می گرفت. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بروز شدن قفسه ها، می توانید انواع قفسه ها را با تزیینات بسیار زیبا و شیک در انواع مختلف و همچنین با سایز بندی های متفاوت، خریداری نمایید.

قفسه ها انواع متفاوتی دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم:

  • قفسه های تک طبقه یا همان یک طبقه که دارای مخزن های سه تایی یا ۴ تایی می باشند که در فروشگاه های بزرگ و سوپری های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.
  • قفسه های دو طبقه ای که دارای ۶ مخزن یا ۸ مخزن می باشند و نصف آن بالا و نصف دیگر در پایین قرار می گیرد.
  • قفسه های سه طبقه که از ۹ یا ۱۲ مخزن استفاده شده اند و همچنین می توانید وسایل ها و خشکبار ها و یا حبوبات های زیادی را در آن ها جایگذاری نمایید.
  • قفسه سوپرمارکتی یک طرفه نیز از انواع قفسه ها می باشد.

قفسه ها دارای انواع متفاوتی می باشند که بنابر احتیاج شما می توانید طبقه های مختلفی را خریداری نمایید. همچنین فضای بسیار کمتری را اشغال می نماید و بسیار زیبا، مدرن و شیک می باشند و نمای بسیار زیبایی دارند که ظاهر مغازه را بسیار متنوع می نماید و در جذب مشتری بسیار اثر گذاری بالایی دارد.

تولیدکننده قفسه سوپرمارکت مدرن

تولیدکننده قفسه سوپرمارکت مدرن تولید کنندگان قفسه سوپر مارکت مدرن سعی بر این دارند که انواع این قفسه بندی ها را با کیفیت های بالا، متوسط و معمولی تولید نماید تا مشتریان عزیز بتوانند طبق نیاز خود هر نوع و مدلی با هر کیفیتی که لازم دارند را خریداری نمایند. تولید کنندگان تمامی قفسه ها را به سراسر کشور عرضه می دارند و می توانید از شعب ما و همچنین در مراکز فروش ما، این قفسه های مدرن و شیک را برای کار خود، تهیه نمایید و از آن ها لذت ببرید و اوج آسایش را با این قفسه ها احساس کنید. همچنین تولید کنندگان ما در کار صادرات قفسه نیز می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما