مرجع فروش نبشی سوراخ دار قفسه

فروشنده نبشی سوراخ دار قفسه را با قیمت های بسیار مناسب همراه با کیفیت و مرغوبیت به فروش می رساند به این خاطر که این افراد در این زمینه فعالیت می کنند و شناخت کافی از این محصول را دارند. افرادی که نیازمند این محصول هستند می توانند به مرجع فروش مراجعه کنند.
مرجع فروش نبشی سوراخ دار قفسه

مشخصات فنی نبشی سوراخ دار قفسه

مشخصات فنی نبشی سوراخ دار قفسه امروز را می خواهیم به مشخصات فنی نبشی بپردازیم لطفا ما را همراهی کنید. میله هایی که دارای دو سطح مقطع عمود بر یکدیگر باشند در صنایع آن را به نام نبشی می شناسند.
این محصول انواع کاربرد های گوناگونی را در صنعت به انجام می رساند و به طور منفرد و مرکب در پروژه های مختلفی از صنعت و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. 
همانطور که عرض کردیم آن در بازار به نام نبشی سوراخ دار شناخته شده است. به طور مثال در ستون های قفسه بندی فلزی، نرده ها، پایه های راهرو، و … استفاده قرار می گیرند.
قفسه بندی هایی که در انبارها یا فروشگاه ها مشاهده می کنید از این نبشی ساخته شده اند تا برای نگهداری بارهای سبک کمک گیر خوبی باشند.
این نبشی سوراخ دار قفسه بندی با کمک پیچ و مهره به هم متصل می شوند. برای انتخاب این محصول باید به نوع آن و ارتفاع کل سیستم همچنین تعداد طبقات آن به خوبی توجه داشت.
ارتفاع این نوع قفسه باید حداکثر 9 متر باشد و دهانه قفسه بندی به صورت استاندارد 95 سانتی متر نیز باشد. همینطور به سفارش مشتری از جمله سایز رنگ بندیها احترام گذاشته می شود.
ویژگی های بسیار خوبی که دارد عبارتند از، . نصب آسان و سریع . از هر سمتی به اقلان می توان دسترسی داشت . در رنگ های متنوعی به سر می برد.
ساخت سازه های  بسیار سبک . تغییر فاصله کفه ها کاربرد های بسیار خوبی که دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد . انبار قطعات یدکی . انباری منازل . انبار فروشگاه

خرید عمده نبشی سوراخ دار قفسه

خرید عمده نبشی سوراخ دار قفسه خرید نبشی سوراخ دار قفسه به صورت عمده در سراسر نقاط کشور توزیع می گردد. این محصول با کیفیت و مرغوبیتی که دارد.
می توان از آن برای موارد ضروری استفاده کرد. همچنین با مراحل به پایان رساندن ساخت محصول تولید کننده آنها را همراه با استاندارد های لازم به بازار عرضه می کند.
افرادی که شناخت کافی از این محصول را ندارند کافی ست با ما در ارتباط باشند تا با محصول به خوبی آشنا شوند. همینطور خرید فوق العاده ارزانی را از آن خود کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما