قیمت میز صندوق در نمایندگی های فروش

در دنیای امروزه و کسب  و کار های جدید ناظر تغییراتی بسیار سریع در تکنولوژی هستیم.باید خاطر نشان شد که حرفه و تکنولوژی گذشته در مقایسه با تکنولوژی های مدرن دیگر به عنوان فن حساب نمی شود و اگر نتوانیم هم گام و هم سرعت با آن پیش برویم قطعا دجار شکست و ورشکستگی در کار خواهیم شد. بیزینس حرفه ای علاوه بر اخلاق و دانش و منش حرفه ای نیازمند تجهیزات و لوازم حرفه ای نیز می باشد تا به کار و شرکت شما پرستیژ بخشد و در میان دیگر رقبا برتری دهد.یکی از لوازمی که در این زمینه می توان عنوان کرد میز صندوق فروشگاهی می باشد. خرید میز فروشگاه در حال حاضر بسیار بین مارکت داران رواج پیدا کرده است. چرا که مشتری پس از خرید کالای خود و هنگام پرداخت وجه تمایل دارد که کمتر در صف بایستد  و می خواهد که صندوق دار هر جه سریع تر تسویه اش را  انجام بدهد.در ادامه با ما باشید تا شما را با قیمت میز صندوق نحوه خرید و انواع میز آشنا سازیم.

قیمت میز صندوق در نمایندگی های فروش

خرید میز صندوق فروشگاهی با قیمتی عالی

خرید میز صندوق فروشگاهی با قیمتی عالی

میز
های صندوق فروشگاهی با همان میز چک اوت  در
انواع مختلفی به ساخته می شوند.مثلا بعضی از آن ها دارای عضو متحرک (نقاله) و بعضی
از آنها ثابت می باشند. ساختار و متریال به کار رفته در بدنه ی این میز ها فلزی و
قسمتی که بار قرار می گیرد از استیل و یا سایر فلزات استفاده می شود. همین نکته ها
باعث تفاوت قیمت بین میز های صندوق شده است.در خرید میز صندوق فروشگاهی علاوه بر
توضیحات فوقانی باید به موتور به کار رفته در نقاله،گیرباکس، جنس بدنه ی میز،جنس
نوارِ نوار نقاله و متریال اسکلت میز توجهات لازم به کار گرفته شود .یکی راه های
خرید کالا با قیمت مناسب و عالی خرید اینترنی می باشد.به علاوه اگر کاخانه و مارکت
مورد نظر اگر هزینه ارسال کالا را نیز متعهد شود بسیار سود بخش خواهد بود.امروز با
توجه به پیدایش مارکتینگ های اینترنتی می توانید در خانه کالای خود را وارسی و
بررسی کنید و در صورت انتخاب سفارش داده و از تخفیف های خرید اینترنی نیز بهره مند
شوید . حتی بسیار از شرکت ها کالای خود را نه به صورت حضوری،و فقط از طریق وب ها و
فضای مجازی به مشتری عرضه می کنند
.

فروشنده میز چک اوت درجه یک در تهران

خوش بختانه در ایران و در تهران شرکت ها و کاخانه های بسیار در حال تولید میز های صندوق فروشگاهی هستند که کیفیت بالایی نیز دارند. حتی کیفیت بعضی از آن ها به گونه ای است که به برخی از کشور های همسایه نیز صادر می شوند و این موجب پیشرفت کشور و آبادانی بیشتر این سرزمین می شود.اما در بین شرکت ها ما به معرفی شرکت تجهیز گستر کوروش می پردازیم.این شرکت سال هاست که با طراحی دقیق و با مدنظر گرفتن همه ی پارامتر های مورد نیاز یک محصول قابل قبول فعالیت کرده و کارنامه ای خوب از خود برجای گذاشته است.این شرکت قابلیت این را دارد که تمام تجهیزات ترمینال فروشگاهی با هر ویژگی ور برند را با بهترین محل نصب در اختیار فروشگاه ها و بازار روز های کشور قرار دهد.

معرفی برترین مدل های میز صندوق موجود در بازار

معرفی برترین مدل های میز صندوق موجود در بازار

میز های صندوق فروشگاهی در مدل ها وابعاد مختلفی وارد به عرصه ی بازار می شوند.و خریدار باید با توجه به فضای فروشگاه خود آن را انتخاب کند.دقت کنید که انتخاب برترین مدل میز صندوق برعهده ی شماست و امری نسبی است.در حقیقت ما با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهیم کمک می کنیم تا شما بهترین میز را برای فروشگاه خود انتخاب کنید.

این میز ها در دو حالت کلی وارد باز می شوند:

1-میز های بدون نوار نقاله یا ثابت:این میز ها فضای کمی از فروشگاه شما را اشغال می کند و بنابراین برای فروشگاه های کوچک مناسب است. در اصطلاح به این میز ها اکسپرس هم گفته می شود.
2-میز های متحرک:این میز ها از یک نوار نقاله ساخته شده و فضای بیشتری را اشغال می کند.این میز های در فروشگاهی که حجم زیاری از مشتریان را منیج(manage)می کنند بسیار مناسب است.زیرا به روند حساب و کتاب و محاسبه قیمت تسریع می بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما