قیمت فروش سبد حراجی فروشگاهی دست دوم

شاید از خود بپرسید که منظور از سبد حراجی فروشگاهی چیست؟ که باید در پاسخ گفت از این سبد برای نگهداری محصولات فروشگاهی ای که دارای تخفیف هستند؛ استفاده می نمایند. از مشخصات بارز این سبد هم این است که دارای پایه ثابت بوده و در مکانی مشخص از فروشگاه قرار می گیرند. اما باید گفت از آنها انواع ابعاد، رنگ و جنس وجود داشته و لذا می توان قیمت فروش متفاوتی را از آن دید.

قیمت فروش سبد حراجی فروشگاهی دست دوم

ابعاد استاندارد خارجی سبد فروشگاهی

ابعاد استاندارد خارجی سبد فروشگاهی سبدهای فروشگاهی در حال حاضر در شمار زیادی از فروشگاه ها استفاده شده و انواع و اقسام محصول از لباس گرفته تا خوراکی را می توان داخل آنها نگهداری نمود.
سبدهای مربوطه در مدل های مختلفی وجود داشته و هر یک از کارایی های خاص خود برخوردار می باشند؛ مانند سبد چرخ دار فروشگاهی، سبد دستی کوچک فروشگاهی و سبد حراجی.
اما یکی دیگر از موضوعاتی که در این بخش قصد داریم تا به آن بپردازیم؛ ابعاد استاندارد سبدهای فروشگاهی است که باید گفت نمونه های مختلفی را شامل گشته که تعدادی از آنها را در گزینه های زیر نام برده ایم:

  • سبد با ابعاد شامل طول 78، عرض 42 و ارتفاع 48 سانتی متر.
  • سبد با طول 67، عرض 37 و ارتفاع 95 سانتی متر.
  • سبد با طول 38، عرض 23 و ارتفاع 22/5 سانتی متر.
  • سبد با طول 53، عرض 38 و ارتفاع 43 سانتی متر.
  • سبد طول 45، عرض 30 و ارتفاع 19 سانتی متر.

خرید عمده سبد حراجی فروشگاهی دست دوم

خرید عمده سبد حراجی فروشگاهی دست دوم سبدهای فروشگاهی امکان خرید را برای خریداران تسهیل نموده و با مشخص و تفکیک نمودن کالا و محصولات مختلف، عملیات خرید و فروش را به کل راحت تر می نمایند.
اما همانطور که در بخش نخست گفته شد؛ یکی از سبدهای فروشگاهی که این روزها در معرض کاربرد بسیار و به تبع آن خرید و فروش زیاد نیز قرار گرفته؛ سبد حراجی فروشگاهی است که هم در مدل های نو و هم در مدل های دست دوم به فروش می رسد.

در هر حال اگر تصمیم به خرید سبد حراجی فروشگاهی، چه در نوع دست اول و چه در نوع دست دوم را دارید؛ بهتر است بدانید که این سبدها از جنس های مختلفی تشکیل یافته و به دنبال آن، مشخصات و قیمتی هم به آنها تخصیص یافته؛ متفاوت خواهند بود. مانند:

  1. سبد حراجی با جنس پلی کربنات: این محصول هم از ظاهر مناسبی برخوردار بوده و هم کیفیت استاندارد و قیمت ایده آلی را به همراه دارد و رنگبندی های متنوعی نیز در آن مشاهده می شود.
  2. سبد تمام پلاستیکی: از جنس پلاستیک مرغوب بوده و نسبت به عوامل محیطی مقاوم است و تمامی محصولات را به خوبی نگهداری کرده و تحویل مشتریان خواهد داد؛ در انواع سایز و رنگ نیز قابل تهیه خواهد بود و قیمت آن نیز بسیار مناسب می باشد.
  3. سبد فلزی: دارای استحکام و دوام فوق العاده ای بوده و انواع و اقسام کالاها را می توان در آن نگهداری کرد؛ قیمت این سبد نسبت به نمونه دیگر، کمی بیشتر می باشد.
1

  1. مرکز توزیع کننده سبد حراجی پلاستیکی صنعتی و فلزی سعی بر این دارد که این محصول ها را در ابعاد مختلف و استاندارد در دسترس مشتری های خود بگذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما