قیمت خرید نردبان مخابراتی 6 متری

همانطور که می دانید نردبان مخابراتی 6 متری از نردبان های محکم و با دوامی است که می توان آن را در محل های مختلف در فضاهای باز و بسته قرار داد. این نردبان ها با داشتن جنس مقاوم توانایی تحمل وزن بالا در حدود 300 کیلوگرم را دارند و از این رو می توانند به راحتی و بدون ترس از آن ها استفاده کرد. قیمت خرید این نردبان ها به عوامل مختلفی مانند جنس نردبان بستگی دارد تا شما مصرف کننده گرامی هم رضایت لازم را داشته باشید.  

قیمت خرید نردبان مخابراتی 6 متری

نحوه قرارگیری پایه های نردبان مخابراتی

نحوه قرارگیری پایه های نردبان مخابراتی نردبان 6 متری مخابراتی برای تمامی شرکت های دولتی و خصوصی و مجتمع های شخصی استفاده دارند و از این رو بهتر است در هنگام استفاده به محل قرار گیری پایه های نردبان مخابراتی توجه زیادی شود تا با خیال راحت بتوانید از نردبان استفاده کنید. 
پایه های نردبان را باید به یک مکان سفت تکیه داد، به گونه ای که در هنگام قرار گیری وزن زیاد بر روی نردبان، این پایه ها همچنان ثابت مانده و تغییر نکند. 
دقت کنید که این پایه ها را روی قسمت های خیس و مرطوب ساختمان و فضای بیرون قرار ندهید تا ایمنی بدن شما حفظ شود و در پی آن اتفافی پیش نیاید.
جنس نردبان مخابراتی از فولاد ضد زنگ است و از این رو با استحکام بالایی که دارد تا سال ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
در قسمت پایه های نردبان یک لایه پلاستیک وجود دارد که باعث می شود نردبان در محل نصب خود ثابت باقی بماند و تغییر نکند. این پایه بر روی چمن، سرامیک و حتی آسفالت و موزاییک هم سر جای خود محکم بر روی زمین می ماند.
نردبان مخابراتی برای تمیز کردن پنجره های شیشه های ساختمان های بلند کارایی دارد، ولی در بعضی موارد دیده شده که با این نردبان می توان به دکل های مخابراتی هم دسترسی پیدا کرد. مهندسان خطوط انتقال تلفن یا دیگر خطوط برای کارهای فنی خود در ارتفاع بالا می توانند از این نردبان بزرگ تاشو استفاده کنند.
       

بازار فروش نردبان مخابراتی 6 متری

بازار فروش نردبان مخابراتی 6 متری فروش نردبان مخابراتی به عوامل مختلفی از جمله میزان تقاضای مصرف کنندگان، وارداتی یا داخلی بودن کالا، جنس نردبان، طول نردبان و امکانات دیگری از قبیل تاشو و هشتی شدن نردبان بستگی دارد. 
این نردبان های بلند 6 متری در رنگ های متنوع و جذاب برای فروش مشتریان آماده هستند و شما می توانید بر اساس سلیقه خود آن را از سایت معتبری مانند سایت زیر سفارش دهید.

نام دیگر این نردبان نردبان کشویی می باشد که گاهی اوقات در بعضی از مدل ها دیده شده که طول آن به بیش از 8 متر هم رسیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما