خرید عمده پالت ابزار پلاستیکی جعبه ابزار

جعبه ابزار، یکی از کاربردی ترین وسایل در مکان های گوناگون به ویژه انبارها، فروشگاه ها و همچنین کارخانه ها محسوب می شود. اگر در حجم بالا می خواهید این محصولات را تهیه کنید، خرید عمده پالت ابزار پلاستیکی در سایزها، رنگ ها و اشکال مختلفی امکان پذیر است. این کالا، با کیفیت عالی و قیمت های فوق العاده مناسب، ارائه می شود.خرید عمده پالت ابزار پلاستیکی جعبه ابزار

جنس مرغوب پالت های ابزار پلاستیکی

جنس مرغوب پالت های ابزار پلاستیکی از جمله مسائل بسیار مهم در جعبه های ابزار، درجه کیفی مواد اولیه آنان می باشد. در حال حاضر، جنس مرغوب پالت های ابزار پلاستیکی، از پلیمرها ساخته می شوند که بهترین محصولات به شمار می روند. این جعبه ها همچنین در طراحی های کاربردی و به وسیله دستگاه های خاص تولید می گردند.

گفتنی است که جنس های پلاستیک های پلیمری در عین سبکی، ضد سایش هستند و بسیار محکم می باشند. آنان توان تحمل بار سنگین را نیز دارند و از این جهت، موارد استفاده آن در این صنعت بسیار زیاد است. البته این را نیز باید گفت که در همین مواد نیز پلاستیک ها نو و بازیافتی دارند که طبعاً از نظر کیفی با هم تفاوت زیادی دارا می باشند.

در هر صورت، جنس درجه یک پالت های ساخته شده عمر طولانی داشته و تنها با یک بار تهیه، سالیان متمادی می شود از آنان کار گرفت و دیگر نیازی به خرید مجدد نمی باشد. این جعبه ها به دلیل وزن کمی که دارند، راحت روی هم دیگر قرار می گیرند و با این حساب جای کمتری را نیز اشغال می نمایند.

توزیع کننده پالت ابزار پلاستیکی جعبه ابزار

توزیع کننده پالت ابزار پلاستیکی جعبه ابزار جعبه ابزار در مدل های کشویی، پایه دار، فول سایز و همچنین صنعتی ساخته می شوند. توزیع کننده پالت ابزار پلاستیکی، محصولات خود را در رنگ بندی های متنوعی نیز ارائه می دهد که هر یک ابعاد گوناگونی را نیز دارا هستند که برخی از آنان از این قرار اند:

  • در ابعاد 80، 35 و 38 سانتیمتر
  • در ابعاد 17، 39 و 40 سانتیمتر
  • در ابعاد 12،16 و 24 سانتیمتر
  • در ابعاد 10،13 و 19 سانتیمتر
  • در ابعاد 61، 40، 31 سانتیمتر
  • در ابعاد 20،34 و 41.5 سانتیمتر

آنان الوانی مانند زرد، قرمز، آبی، قهوه ای و غیره را دارا می باشند. در پالت های مخصوص ابزار، می توان انواع پیچ و مهره های فلزی و پلاستیکی و همچنین سایر کالاهای دیگر را با تناسب به ابعادی که دارند، جای داد.

با همه این ها، محصولات این چنینی را می توانید با نرخ های عالی و کیفیت تضمین شده به صورت عمده از این وب سایت نیز تهیه کنید. برای سفارش و گرفتن معلومات درباره چگونگی معامله، با راه های ارتباطی زیر، تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما