بهترین قیمت سبد میوه پلاستیکی شیراز

میوه و تره بار همیشه نقش بسیار مهم در زندگی روزمره ما انسان‌ها دارند روزانه حجم بسیار بالایی از این محصولات در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند. بهترن وسیله برای حمل و نقل و جابجایی انواع مختلف میوه، سبد میوه پلاستیکی است. قیمت سبد میوه پلاستیکی شیراز بسته به پارامترهای مختلفی از جمله کیفیت سبد، ابعاد سبد، وزن سبد و … تعیین می‌شود و بدون در نظر گرفتن این پارامترها نمی‌توان قیمت این محصولات را ارائه داد.بهترین قیمت سبد میوه پلاستیکی شیراز

ابعاد مختلف سبد میوه پلاستیکی

ابعاد مختلف سبد میوه پلاستیکی نگهداری میوه برای کوتاه مدت و یا مدتی طولانی همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی اشخاص فعال در میادین میوه و تره بار بوده و هنوز هم هست. سبد‌های میوه پلاستیکی به صورت معمول قابلیت این را دارند که بسته به نوع میوه، یک یا چند ردیف میوه را در خود جای دهند. 

در مورد ابعاد مختلف سبد میوه پلاستیکی باید این نکته را ذکر کرد که به طور کلی ابعاد استانداردی برای انواع سبد های میوه وجود ندارد و این محصولات با طول و عرض و ارتفاع گوناگونی در سراسر دنیا تولید می‌شوند. 

اما با همه‌ی این موارد عمده سبد میوه پلاستیکی با ابعادی یکسان تولید می‌شوند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به سبد پلاستیکی کوچک و یک ردیفه با طول ۴۷؛ عرض ۳۰ و ارتفاع ۱۰ سانتی متر با وزنی کمتر از ۴۰۰ گرم اشاره کرد. علاوه بر این، سبد پلاستیکی به نسبت بزرگ با ابعاد ۷۵ در ۵۰ در ۲۵ سانتی‌متر و با وزنی نزدیک به سه و نیم کیلوگرم تولید می‌شوند. همچنین نوع دیگری از سبد میوه دارای طول ۵۲ سانتی متر و عرض و ارتفاع ۳۳ در ۲۵ سانتی متر تولید می‌شوند. این محصولات در خود سوراخ‌هایی دارند و وزن تقریبی آن کمتر از دو متر است. 

علاوه بر این، سبد میوه پلاستیکی با ابعاد ۴۹ در ۳۰ در ۲۰ و همچنین ۵۲ در ۳۳ در ۱۵ سانتی متر هم تولید می‌شوند. همچنین همانطور که ذکر شد این محصولات گاها با ابعاد خاص و برای مصارف خاص تولید و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند‌.    ‌

بازار صادرات سبد میوه پلاستیکی شیراز

بازار صادرات سبد میوه پلاستیکی شیراز کیفیت بالای سبد میوه پلاستیکی شیراز باعث شده است که این محصولات در بین مشتریان خارجی سبد میوه پلاستیکی هم از اعتبار بالایی برخوردار باشند و صادرات سبد میوه پلاستیکی شیراز در حجم بسیار بالایی به کشورهای مختلف صورت می‌پذیرد و موجب ایجاد درآمد قابل توجهی برای فعالان کشورمان در این حوزه شده است.

از جمله کشورهایی که صادرات سبد میوه پلاستیکی شیراز با ابعاد مختلف به آن‌ها صورت می‌پذیرد می‌توان به ترکیه، عراق، امارات متحده عربی، پاکستان، افغانستان، ترکمنستان و … اشاره کرد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما