بازار صادرات پالت ابزار پایه دار کشویی

پالت ابزار پایه دار کشویی بازار صادرات خوبی دارد. پالت ها ابزاری هستند که انواع ابزار یا جعبه پلاستیکی را می توان در آن نگهداری نموده و در دو حالت کشویی و پایه دار تولید می شوند. از پالت ابزار پایه دار در فروشگاه هایی که ابزارهای صنعتی را نگهداری می کنند و همچنین فروشگاه های مواد غذایی جهت دسته بندی این مواد استفاده می شود. خرید و فروش این ابزار به روش اینترنتی هم در کمترین زمان قابل انجام است. 

بازار صادرات پالت ابزار پایه دار کشویی

وزن بسیار سبک پالت ابزار پایه دار

وزن بسیار سبک پالت ابزار پایه دار

یکی از مهمترین ویژگی های پالت ابزار پایه دار، وزن سبک پالت است که می توان به راحتی آنها را روی هم نصب نمود. این پالت ها در سایزها و مدل های مختلفی تولید و عرضه می شود. به علت سبکی جابه جایی و حمل و نقل آن بسیار آسان بوده و کمتر دچار پوسیدگی می شوند. همچنین دارای قفل ایمنی بوده که برای استفاده در فروشگاه های بزرگ گزینه مناسبی به حساب می آید.

پالت ابزار در دو نوع پایه دار و کشویی تولید می شوند. این پالت ها از نظر طول، عرض و ارتفاع با یکدیگر متفاوت بوده و معمولا از جنس پلاستیک های مقاوم ساخته می شوند به همین دلیل از استحکام بالایی برخوردار هستند. استفاده از پلاستیک های فشرده سبب شده است وزن این پالت ها کاهش یافته و سبک وزن باشند. 

پالت ابزار پایه دار از نظر تعداد کشو نیز باهم فرق دارند. با توجه به این اینکه قرار است در کجا نصب و استفاده شوند، می توان تعداد کشوها را کم یا زیاد کرد. امکان نصب کشو تا 10 عدد نیز بر روی هم وجود دارد. همین ویژگی سبب شده است بسیاری از فروشندگان ابزارآلات صنعتی و همچنین فروشگاه های بزرگ مواد غذایی از این پالت ها با تعداد کشوهای زیاد استفاده نمایند. 

مرکز فروش پالت ابزار پایه دار کشویی

مرکز فروش پالت ابزار پایه دار کشویی

فروش پالت ابزار پایه دار کشویی از طریق سایت به صورت آنلاین انجام می گیرد. این محصول کاربردی در بسیاری از مراکز فروش مورد استفاده قرار می گیرد و می توان در نظم دهی به وسایل و ابزارآلات بیشترین استفاده را از آنها نمود. این پالت ها قیمت بسیار مناسبی دارند، در عین سبکی بسیار مقاومند و می توانند بار با وزن زیاد را به خوبی تحمل کنند. از این رو همیشه از فروش خوبی برخوردارند.  

برای خرید پالت های پایه دار از نوع کشویی می توانید به این سایت مراجعه و ضمن بررسی انواع مختلف این محصولات بر اساس نیاز خود، مدل و سایز پالت را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید. تمام پالت های پایه دار عرضه شده دارای ضمانت فروش هستند و شما می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت، محصول را خریداری کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما